Bursalı girişimci kadınlara ‘güçlü’ destek

Hepsiburada, girişimci kadınları e-ticarete teşvik eden Girişimci Kadınlara Teknoloji Gücü programı ile Bursalı kadınlara da kendi işini kurma ve büyütme imkânı tanıyor.

Bursalı girişimci kadınlara ‘güçlü’ destek

Türkiye’nin lider e-ticaret platformu Hepsiburada, e-ticaret yoluyla kadınların ekonomide güçlenmesine destek olan Girişimci Kadınlara Teknoloji Gücü programıyla girişimci kadınlara ayrıcalıklar sunuyor. Program kapsamında Hepsiburada Pazar Yerinde mağaza açan kadınlara; satış, operasyon, lojistik ve pazarlama desteği sunuluyor. Sıfır maliyetle sanal mağaza açma, komisyon indirimleri ve platform üzerinde avantajlı pazarlama imkânları elde eden kadınlar aynı zamanda girişimcilik ve e-ticaret alanlarında eğitim ve danışmanlık desteği de alabiliyor.

GİRİŞİMCİ KADINLARA TEKNOLOJİ GÜCÜ

HepsiburadaTürkiye Kadın Girişimci Derneği (KAGİDER) ve NEF Vakfı gibi sivil toplum kuruluşları ile iş birliği içinde yürüttüğü program ile kadınların ekonomide güçlenmesine destek oluyor. Kendi işini kurmak isteyen, işini e-ticarete taşımak veya e-ticarette büyütmek isteyen kadınlara özel olarak geliştirdiği teşvik programıyla teknoloji, operasyon ve pazarlama desteği sunuyor.

Hepsiburada Pazar Yerinde sıfır maliyet ile mağaza açabilen kadınlar; indirimli komisyon oranları, kampanya ve pazarlama desteği, indirimli kargo hizmeti, Hepsipay ödeme sistemlerinde yıllık ücret ve komisyon indirimi, entegratör firma desteği, ekstra reklam desteği gibi özel imkanlardan faydalanıyor.

BURSA’NIN ÜRÜNLERİ TÜM TÜRKİYE’YE

Hepsiburada, Girişimci Kadınlara Teknoloji Gücü programına Bursalı girişimci kadınları da bekliyor. Hepsiburada Pazar Yerinde mağaza açan Bursalı girişimci kadınlar, programın sunduğu avantajların tümünden faydalanabilecek. Bursalı girişimci kadın ürünleri programın pazarlama olanaklarıyla tüm Türkiye’ye ulaşacak.

www.bursa.com

Bursalı girişimci kadınlara ‘güçlü’ destek