Efeler Kent Konseyi Kadın Meclisi Çalışmalarını DeğerlendirdiEfeler Kent Konseyi Kadın Meclisi üyeleri bir araya gelerek, 2 yıllık çalışmalarını değerlendirdiler.

Üyelerin katıldığı toplantı açılışında konuşan Efeler Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Gülsevil Ergünoğlu, Aydın'da yapılacak çok şey olduğunu fakat bunu yapabilmenin tek yolunun biz olma düşüncesiyle gerçekleşebileceğini belirtti.

Efeler Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Ergünoğlu, yaptığı konuşmasında, "Kent Konseyi Kadın Meclisi seçimlerinde harika bir ekip oluşturduk. Aydın'da yapılacak çok şey olduğunu fakat bunu yapabilmenin tek yolu biz olma düşüncesiyle gerçekleştirebiliriz. Bu ekibimizde birinci kuralı Aydın'da yapılacak çok şey var. Ama bu Aydın'da yapılacak çok işlerin yapılabilmesi için ilk önce biz olmak gerekiyor. Şunu felsefe edindik, dili, dini, rengi, siyasi görüşü her ne olursa olsun Aydın'da yaşayan bütün kadınlar bizim kız kardeşimizdir. Aydın'da her yaşayan kişi ailemizin bir ferdidir. Bu anlayışla birlikte çeşitli farklı sivil toplum örgütleri üyelerinin bir araya gelerek oluşturduğu Kent Konseyi Kadın Meclisini oluşturdu" dedi. - AYDIN
Efeler Kent Konseyi Kadın Meclisi Çalışmalarını Değerlendirdi