Kadın´a dair her şey fuarına katılım Yüzde 80´e ulaştı

“Hayatın içindeki her şey Kadın olduğu zaman değer ve anlam kazanıyor” mottosu ile yola çıkan ve 24-27 Mayıs 2017 tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek Kadın’a Dair Her Şey etkinlik projesi yoğun ilgi görüyor.


KADINA DAİR HER ŞEY

Bir çok  markanın, butik üretim yapan girişimci kadın müteşebbislerin ve genç tasarımcı kadınların ürünlerini sergilemek ve organizasyonu ziyaret edecek binlerce kadınla bir araya gelmek için proje içerisinde yer alan sergileme alanında stant açmak için hazırlıklarına şimdiden başladılar.

Kadın’a Dair Her Şey projesinde  100 kurumun stant açabileceği sergileme  alanında, organizasyona daha 5 ay’dan fazla süre olmasına rağmen % 80 doluluk oranına ulaşmış durumda.

Bir çok sivil toplum kuruluşunun ve alanında önemli profesyonelin çeşitli etkinlikler, seminerler ve eğitim programları ile destek verdiği Kadın’a Dair Her Şey “Hep birlikte yapacak daha çok şey var” sloganı ile toplumun her kesiminden kadına ev sahipliği yapmak için çalışmalarını büyük bir heyecanla devam ettiriyor.
Kadın´a dair her şey fuarına katılım Yüzde 80´e ulaştı